Yükselen Burç Bulma | Yükselen Burcunuz Hakkında Bilgiler

Yükselen Burç Bulma | Yükselen Burcunuz Hakkında Bilgiler

Astroloji ile ilgilenenler bilirler yükselen burç bulma önemlidir. Sizin doğum haritanızda oldukça önemli ipuçlarına ulaşılmasını ve gelecek ile ilgili analizleri yapmaya olanak verir. Hatta bu veri bilinmeden harita yorumu dahi çok doğru sonuçlar vermez.

Yükselen burç bulma olayı için doğum saatinizi bilmeniz şart. Peki neden yükselen burç diyoruz çünkü bu burç çeşidi ufuk çizgisinden yükselir. Astrologlara göre kaderimiz bu burç çeşidine göre şekillenmektedir. Bazı insanlar için yükselen burç çeşidi ana burçtan daha önemlidir çünkü yükselen burç özelliklerini yaşamlarında daha çok daha çok gösterirler.

Yükselen Burç Bulma İçin Gerekli Bilgiler

Doğum saatini birçok insan bilmiyor fakat bir tahminde bulunarak da yükselen bulunabilir. Kişi kesinlikle doğum memleketini de bilmek zorundadır. Aynı anda doğmuş iki kişinin bile yüklene burç çeşidi aynı olmayabilir. Neden mi çünkü mevcut konum, yerel saat farkı gibi etkenler yükselen burç bulmada etkendir. Doğum saatiniz yükselen burç bulma konusunda yardımcı olur. Bu nedenle yükselen burç bulma için doğum saatinizi bilmelisiniz.

Size tavsiyemiz yükselen burç bulmak için yabancı siteleri kullanmayın çünkü yerel saat farkımızdan dolayı farklı sonuçlar doğabilir. Ancak bunun için de yapılmış hazır uygulamalar vardır. Bu işlem için onlardan yararlanmak mümkündür.

Yükselen Burç Özellikleri

Yükselen burç çeşitlerinin kişiliğimiz üzerinde etkisi oldukça fazladır. Eğer yükselen burcunuzu biliyorsanız gelelim özelliklerine:

Koç Yükseleni:

·         Güçlü karaktere sahiptir. Özellikle yaşama azmi çok fazladır. Hayatta kalmak için çok güçlü iş güdülere sahiptir.
·         Başarılıdır. Hangi işe girerse girsin başarılı olur.
·         Enerjik olmalarının dışında inatçı olmak gibi bir özellikleri vardır.
·         Tartışma anında ise aşırı derecede sinirlenip bir o kadar da kolay yumuşarlar.
Bu İçeriğe Göz Atın!  Vücutta Su Tutulması Nedenleri Nelerdir?

Boğa Yükseleni:

·         Pratik ama rahatına düşkündür.
·         Başarılıdır ama yerinden kalkıp da çalışmayı başarırsa.
·         Yalandan tiksindikleri kadar başka bir şeyden tiksinmezler. Bu gerçekten de hemen her boğa yükselende olan bir özelliktir. Ama yalan konusunda ustalaşanlar da söyledikleri yalana önce kendilerini inandırırlar.

 

İkizler Yükseleni:

·         Pozitif düşünceye sahiptir. Hayat onlara limon verirse limonata yaparlar.
·         Enerjiktirler. İş yapmaya başlayana kadar yerinden bile kalkmaz. Ama işe başladığı zaman bitirene kadar da oturmaz.
·         Başarılıdırlar. Girdikleri işte başarı odaklı çalışırlar.
·         Çabuk huyları vardır. Özellikle duygusal bağlardan çabuk sıkılırlar genelde çok fazla ve sık sık sevgili değiştiriler. Evlilik pek onlara göre değildir.
·         Uzun süre konsantre olamama gibi özelliklere sahiptirler. Bir filmi bile izlemkten sıkılıp yarısında değiştirebilirler.

yükselen burç bulma

Yengeç Yükseleni:

·      Güçlü sezgilere sahiptirler. Duygusal anlamda oldukça kırılgan ve naif insanlardır.
·      Hayalcidir. Hayalleri gerçekleşmeyince üzülür ama hayal kurmaktan vaz geçmez.
·      Güçlü ve savunmacı tarafları ile ailesine kol kanat gerer. İhtiyacı olana her zaman yardım etmek ister. sorumluluk sahibidir.

 

Aslan Yükseleni:

·         Öz güveni yüksek olan insanlardır. Tam bir sahne insanıdır. İlgiye mazhar olmaktan hoşlanır.
·         İstediklerinde her şeyi başarabilen yapıları sayesinde iş dünyasında tuttuğunu koparan tabirine tam uyarlar.

 

Başak Yükseleni:

·         Genel kültürleri yüksektir. Bazen gereksiz bilgileri de kendine yük edinir.
·         Bilgilidir. Bilginin gücün inanır ve bu konuda kendini geliştirir.
·         Titizdir ve düzenlidir. Her zaman düzen insanıdır. İş yerinde düzen sağlamak konusunda da sonuna kadar güvenilir insanlardır.

 

Terazi Yükseleni:

·         Cana yakın ve dost canlısıdır. Espri yeteneği güçlüdür. İnsanları eğlendirmeyi sever.
·         Sakin bir yapıda olmalarından dolayı her ortamda aranan insanlardır. Kavga ve gürültüden hoşlanmazlar. O nedenle terazilerin olduğu yerde huzur vardır.
·         Ilımlı karakterlerinden dolayı da çok fazla arkadaşa sahiptirler. Ama arkadaşlarının arasından pek az dost edinirler.
Bu İçeriğe Göz Atın!  Demans ve Annem

 

Akrep Yükseleni:

·         Dost olma konusunda akreplerin üstübe yoktur. Ama ihaneti asla affetmez. En ufak bir şüphede dahi dostunuz olmaktan çıkıp düşmanınız olabilir. o nedenle çok samimi olmalısınız ve asla yalan söylememelisiniz.
·         Samimidir. Karşısındaki insanın da samimi olmasını ister. her işinde aynı samiyeyti sergilediğinden dolayı zaman zaman maddi kayıpkları olur. Ama asla samimiyetten ödün vermez.

 

Yay Yükseleni:

·         Dürüst ve güvenilir insanlardır. Aslında bazen aşırı dürüst olmaları onların insan kalbi kırmalarına neden olur. Buna rağmen yine de dürüstlükten ödün vermez. Doğru bildiğini dimdik söyler.
·         Sözünü esirgemez olmaları onların çoğu zaman arkadaş kaybetmelerine neden olur. Her ne kadar farkında olsalar da bu huyları da onlara yapışmıştır ve kopamazlar.

 

Oğlak Yükseleni:

·         Pratik aklı sayesinde pek çok problemi kolaylıkla çözer.
·         Çalışkan ve sabırsızdır. Eğer isterse kısa zamana çok fazla iş sığdırabilir.
·         Hırslıdır. Bazen bu huyları onlara zarar verse de doğru yönettikleri tekdirde hırslarının çok ekmeğini yerler.
·         Kincilikte deveden biraz hallicedirler. Hani deve kini var dedikleri grup işte bunlardır. Gerçekten de kendilerine yapılan kötülüü asla unutmaz ve bir şekilde onu devamlı dile getirmeyi başarırlar.

 

Kova Yükseleni:

·         Hoşgörülü olmasının yanında zaman zaman damdan düşer gibi sözleri ile bu özelliklerine gölge düşürürler.
·         Anlayışlı olduklarını iddia ederler ama ilk fırsatta  kendilerine yapılanı söylemekten geri durmazlar.
·         Patavatsız olduklarını zaten söylemiştik. Ama en son söylenmesi gereken sözü en başta söyleyip sonra da toparlamaya çalışırlar.

 

Balık Yükseleni:

·         Duygusal yapıları ile her an ağlamaya hazır durumdadırlar.
·         Romantik olanları evlikikte eşinden de aynı romantizmi beklediğinden çok fazla üzülür.
·         Saygılıdır hatta eşinin annesine 30 yıl sonra bile siz diye hitap edebilirler.
Bu İçeriğe Göz Atın!  D Vitamini Nedir? D Vitamini Eksikliğinde Ne Olur?

 

Yükselen burç bulma ve yükselen burcunuzun özellikleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Psişik Nedir? Psişik Güç Belirtileri yazımızı okudunuz mu?

Bir cevap yazın