Yaz Tırnak Boyası Fikirleri 2021

Yaz Tırnak Boyası Fikirleri 2021

Yaz Tırnak Boyası fikirleri bir patlama ile başlıyor. Sınıftaki bir kız, arkadaşı güzel (ama donuk ve sıkıcı) beyaz tenis ayakkabılarına hevesle kendi yağını dökerken, “En çok neyi isterdin, sandalet mi yoksa kayış mı?” Diye soruyor. Temel renkleri olarak kahverengi ve siyaha o kadar alışmışlardır ki, ayak parmaklarında hangi rengin en iyi göründüğünü neredeyse unutmuşlardır!

Yaz Tırnak Boyası fikirleri

Yaz Tırnak Boyası fikirleri 2021
Yaz Tırnak Boyası fikirleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vogue dergisinin son sayısının sayfalarını karıştırırken, ayak parmaklarını en sevdiği yıldızlarla karşılaştırmamakta zorlanıyor. Ünlü surat asmasıyla Paris Hilton’un resmini görünce daha da kızarıyor. Kendisini Paris Hilton gibi hissettirecek rengi internetin her yerinde arıyor. Ya da en azından şu aktrisin daha iyi tarafı gibi. Seçebileceği parlak kırmızılar ve portakallar ilk başta gösterişli görünebilir, ancak bu kızlar tırnaklarını boyamaya ve saçlarını şekillendirmeye başladıklarında, parlak renklerin o kadar da kötü bir şey olmadığına karar verecekler.

Yaz Tırnak Boyası fikirleri için kızlar cesur ve zengin renkler arasından seçim yapabilirler. Göz kamaştırıcı bir portakal gibi koyu bir mor da onlara çok yakışır. Kızlar isimlerinin popüler olmasını istiyorlarsa, en sevdikleri pop yıldızı ya da aktrisinin desenine sahip açık pembe gibi, onları anımsatan parlak renkler seçebilirler. Bu kızlar, özellikle basit spor ayakkabılarla eşleştirirlerse, kesinlikle parlak renklerde harika görünecekler. Bu şekilde, yaz tırnak sanatı trendlerini stil ve zarafetle sergileyecekler.

Yaz Tırnak Boyası fikirleri

Yaz Tırnak Boyası fikirleri için kızlar, oje ürünleri kullanarak tırnaklarına boyayacakları renkli tırnak tasarımlarıyla başlayabilirler. Ardından, tırnakları üzerinde çalışmaya başlamadan önce üzerine bir taban kat uygulayabilirler. Bu, temel kaplama işlerini çok daha kolay hale getireceğinden tasarımlarını boyamalarını kolaylaştırır. Bir tırnak sanat fırçası kullanarak, alt katın üstüne daha fazla renk ekleyebilir ve tatmin olana kadar tırnaklarını boyamaya devam edebilirler.

Yaz Tırnak Boyası fikirleri için kızlar, tırnaklarına zaten kalıplanmış tırnak tasarımlarını da deneyebilirler. Tırnaklarını boyamak için kılavuz görevi görecek bir şablon yapmak için iki farklı renk kullanabilirler. Şablon, tercih ettiklerine bağlı olarak koyu veya açık olabilir. Ardından, şablon yardımıyla tasarımları tırnaklarına kadar takip edebilirler. Bunu yaptıktan sonra, taban kaplamasını tırnaklarının üzerine sürmeleri ve kalıbı tekrar uygulamaları yeterlidir. Yaz çivi sanatı fikirleri için istenen sonuçları elde edene kadar adımları tekrarlayabilirler.

Pek çok kız, tırnaklarına gelince farklı renk tonlarıyla oynamayı sever. Renkli Yaz Tırnak Boyası fikirleri kullanacaklarsa, en iyi sonuçları elde etmelerine yardımcı olmak için doğru tip oje kullandıklarından emin olmalıdırlar. Örneğin, sanat eserleri için neon renkler kullanmak istiyorlarsa, önce şeffaf olan bir alt kat giymelidirler, böylece neon renkler cilada görünecektir. Daha sonra, sanat eserleriyle katmanlı bir efekt oluşturabilmeleri için diledikleri gibi daha fazla cila katmanı ekleyebilirler.

Yaz Tırnak Boyası fikirleri

Bazı kızlar, yaz çivi sanatı fikirleri için pembe veya açık sarı rengi seçebilirler. Pembe ve sarı renk parmak uçlarına boyandığında harika görünecektir. Bir çiviyi açık sarı, diğerini daha koyu sarı boyamayı tercih edebilirler. Daha sonra bu iki rengi, oje taban kaplamasını uyguladıkları gibi katmanlayabilirler.

Yaz tırnak boyası tasarım trendleriniz için sahip olduğunuz seçeneklerden hiçbirini beğenmiyorsanız, tırnaklarınızı farklı parlak ve canlı renklerle boyamanın geleneksel seçeneğini tercih edebilirsiniz. Kırmızı, turuncu, sarı gibi her türlü parlak rengi elde edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey, eşit olmayan bir renk tonuna sahip tırnaklara sahip olmamaktır.

Bu İçeriğe Göz Atın!  Sağlıklı ve Uzun Saçlar İçin Saç Uzatma Önerileri

Bir cevap yazın