Şevval Şahin Kimdir? Videolu Resimli

Şevval Şahin Kimdir? Videolu Resimli

Şevval Şahin kimdir? kaç yaşında? Boyu ve kilosu nedir? Gibi sorular hayranları tarafından merak edilmektedir. Son zamanlarda oldukça sık bir şekilde gündeme gelen Miss Turkey yarışmasının 2018 yılındaki birincisi Şevval Şahin hakkında işte merak edilen herşey

Şevval Şahin Kimdir?

Henüz 21 yaşında olan Şevval Şahin güzellik yarışması olan Miss Turkey’de elde etmiş olduğu başarı ile tanınmaya başlanmıştır. Hakkında fazla bilgi edilemeyen Şevval Şahin kimdir? İşte tüm merak edilenler.

En sevilen yarışmalardan biri olan Miss Turkey isimli yarışmanın 2018 yılındaki birinci olan ismi Şevval Şahin kimdir?

Kendisi hakkında fazla bilginin elde edilemediği Şevval Şahinin 21 yaşında olduğu ve modellikle ilgilendiği bilinmektedir. Ilerleyen zamanlarda oyunculuk eğitimi almak istediğini dile getiren Şevval Şahin, oyunculuk eğitimlerini tamamladığında dizi ve film sektörüne adım atmayı hedeflemektedir.

Fakat ilk öncelik olarak eğitimini tercih eden ünlü isim henüz üniversite eğitimini devam ettirmektedir. Bölümünü sevdiğini fakat modellik ve oyunculuk ile ilgilendiğini ve ilerleyen zamanlarda mutlaka bu sektörde başarılı işler çıkartmayı hedeflemektedir.

Hilton Hotel’de düzenlenmiş olan Miss Turkey isimli güzellik yarışmasına katılmış olan ve finalinde 20 aday arasından 1. olmayı başarmış olan Şevval Şahin son zamanlarda en çok merak edilen isimlerden biri olmayı başarmıştır.

 Yarışmaya toplam 226 farklı aday katılmıştır.

Fakat Şevval Şahin zorlu yarışmada ilk 20’ye girmeyi başarmış ve final’de kazanan isim olmuştur.

Miss Turkey 2018 birincisi olarak tacına kavuşmuştur.
1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş olan Şevval Şahin’in boyu 1.82 cm’dir. University Of East London’da lisans eğitimini tamamlamış ve mezun olmuştur.

Fashion Marketin bölümünde eğitim hayatını sürdüren Şevval Şahin 2018 Miss Turkey World güzeli seçilmiştir.

Baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisi henüz bilinmemektedir, fakat Şevval Şahin’in İstanbul da dünyaya geldiği bilinmektedir

Bu İçeriğe Göz Atın!  Kış Aylarında Cilt Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Henüz 19 yaşında olan Şevval Şahin fiziği, güzelliği ve duruşu ile yarışmaya damga vurmayı başarmıştır. Ve büyük bir başarıyı elde eden isim olmuştur. Gelecek dönemlerde kendisini televizyonda sıklıkla görebileceğimiz düşünülmektedir.


https://youtu.be/td6RlegIksQ

Bir cevap yazın