Lucifer 5. Sezon ile Ekranlarda

Lucifer 5. Sezon ile Ekranlarda

  • Post author:
  • Post category:Film
  • Post comments:0 Yorum

Netflix’in orijinal dizileri arasında yer alan dizi 5. Sezon fragmanı yayınlandı. İlk gelen açıklamalarda Lucifer 5. Sezon ile veda edeceğini açıklamıştı. Sevilen dizi, sonrasında 6. Sezonunda çekileceğini duyurulmasıyla, izleyenlerinin yüzünü güldürmeyi başardı. Lucifer 5. Sezon da ilk olarak sekiz bölüm yayınlanacağı duyuruldu ve ilk bölüm 21 Ağustos’ta izleyicilerle buluştu.  Lucifer 5. Sezonun diğer yarısı ise ileri bir tarihte yayınlanacak ancak henüz tarih belli değil.

Geçmişte Lucifer’da Neler Oldu?

Geçmiş sezonlarda Lucifer’a güvenmeyen Chloe sezon finalinde Tanışması gereken Lucifer ile tanışmış oldu. Chloe içinde kolay olmayan bir süreçten geçmesiyle, daha iyi tanıma fırsatı oldu. Eve canlandırdığı karakter dizide ilk sevgilisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Lucifer’ın hayatına girer girmez Eve tüm dengeleri bozmaktadır. Chloe’den beklediği sevgiyi bulamayınca, Eve’nin aşkına cevap verecektir. Ve tüm hikaye bu süreçte gelişiyor.

  1. Sezona oranla oldukça düşük bir seyirde ilerliyor ve beklenilen performansın bu olmadığı görüşünde izleyicileri. Lucifer dizisi genel olarak her bölümde mutlaka bir cinayeti gün yüzüne çıkmaktadır. Tabii şu detayı vermek gerekli ki, izleyici cinayetleri aydınlatmasıyla diziyi izlemiyor. Dizide izleyici çeken bir şeyler var. Yayınlanan ilk sekiz bölüm beklentileri karşılıyor olmasa da yine de hemen hemen herkes izledi. Ve yorumlar aynı 4. Sezonun gölgesinde kalmıştır. Ancak yine en çok izlenen olarak ekranlarda yerini almaktadır.

Lucifer 5. Sezon Ne Zaman

Önceki sezonlara rağmen artan bir bütçe ile herhangi bir görsel efekt görülemeyen Lucifer 5. Sezonda bu konuda oldukça yol almış durumda. Profesyonel bir ekip v e titizlikle çekilen bölümler, dövüş sahnelerinin görsellikleri oldukça başarılı.  Geçen sezonu oldukça yüksek bir seviyede kapatan Lucifer’ın 5. Sezondaki beklentileri henüz karşılayamıyor olması geçen sezondan kaynaklı bir durum.  ikizi baş melek, şeytanı kıskanarak yeryüzüne dönmektedir. Kardeşinin amacı kışkırtmak ve hatalara sürükleyerek cehennemden yine gitmesini sağlamaktır.

Bu İçeriğe Göz Atın!  Beyin Yakan Filmler - En İyi Kafa Açan 15 Film

İzleyicilerin beğenisi ve dikkatlerini her geçen gün biraz daha çeken Lucifer. Sezonun ilk yayınlanan bölümlerinde beklentiyi karşılamaması nedeniyle, eleştirilere odak olmuştu. Ancak, görsel efektleri ve kadrosu ile durum hızlıca değişmişe benziyor.

Bir cevap yazın