Kadının Gücü-Gerçek Feminist Kimdir?
Kadının Gücü

Kadının Gücü-Gerçek Feminist Kimdir?

Kadınlar yanlış bir şekilde zayıf cinsiyet olarak kabul edilir, ancak öyle değildir. Bunun nedeni, erkeğin kabalığı güç belirtisi olarak alması ve kadınların doğal olarak bu ligde olmamasıdır. Tesadüfen fiziksel olarak erkeklerden daha güçlüdürler, bu da erkekleri kaprislerine az ya da çok bağımlı hale getirir.

Kadının Gücü

Kadınlar neden daha güçlü? İlahi alemde, yaratılışın başlangıcına ulaşana kadar erkek ve dişi türler arasında neredeyse hiç ayrım yoktur. Örneğin, İncil’deki Vahiy Kitabında bahsedilen yirmi dört Yaşlı, İlahiyat’ın son karakollarıdır ve erkek ve dişi türlerini kendi içlerinde birleştirir. Sembolizmde erkek dikey formu, dişi ise yatay formu taşır. Her ikisinin kombinasyonu, eşit kollu Haç olan + işaretini oluşturur. Dolayısıyla kadın, bu anlamda erkeğin tamamlayıcısıdır.

Ancak gerçek şu ki, daha hassas olan yatay burç aslında daha güçlü burçtur. Sadece eksi işaretinin baskın bir şekilde hareket ettiği matematiği düşünmek zorundasın.

Bu nedenle, bir erkekte kadının psişik çekişi fazla tahmin edilemez. İdeal olarak, eğer bir kadın safsa, herhangi bir asil erkek, kendisini memnun etmek için göklere saldırmak ister.

Ama bugün elimizde ne var? Bugün dünyanın ahlaki krizi, kadınların evrendeki konumlarını kaybetmesi ve erkeklerin rolünü onlarla birlikte sürüklemeye çalışmasıdır. Kadınlarının sefahat ve anlamsız duygusallığa teslim olduğu her toplum başarısızlığa mahkumdur.

Büyük imparatorlukların düşüşü, erkekleri sözde zevkte çürümeye sürükleyen kadınlığın ahlaki çöküşüne kadar izlendi. Bu nedenle, yüksek göklere çıkan erkekler yerine, kadınları memnun etmek için cehenneme koşarlar. Kadınlarda doğrudan veya dolaylı olarak izlenemeyen bir Erkek ölümünün olmadığı ifadesini gerçeğe zorladılar.

Kadının Gücü-Gerçek Feminist Kimdir?
Kadının Gücü

Kadının Gücü

Halihazırda devam eden arınmada, kadınları yerlerine kırbaçlamak ve inatçı tümörleri kesmek için insanlık üzerinde cerrahi bir operasyon gerçekleştirilecek. Onlara hayvanlardan daha kötü davranmak için başvuran ruhsal olarak öfkeli adamlar tarafından çoktan gaddarlaştırılıyorlar.

Bu İçeriğe Göz Atın!  Migren Nedir? Migren Nasıl Tedavi Edilir?

Bugün dünyada yaşanan tüm tecavüzleri ve hayvanlarla cinsel ilişkiyi bir düşünün. Ama bu sabah, henüz ceza gününde. Yıkıcı silahları, cinsellikleri onları dizlerinin üzerine çökertebilir.

Çok da uzak olmayan bir gelecekte, savaşlar erkekleri, kadınlıktaki zalimliğin, cesaretlerinin zirvesinde krizle yüzleşmeye başlayan sodomiden bıkmış, geri kalan erkekler için savaşacaklarını tüketmiş olabilir. Bunlar da onları tarif edilemez vahşet nesnelerine indirgeyecektir.

Ama gök gürültüsü ve yağmurdan sonra, büyük arınmadan sonra, kadınların saflığını gözlemleyin. İnsanların asaleti, kadınlarının asaleti tarafından belirlenecek.

Gerçek Feminist Kimdir?

Bu makaleyi Linkedin'de paylaşınBu makaleyi Delicious'ta paylaşınBu makaleyi Digg'de paylaşBu makaleyi Reddit'te paylaşınAzınlığın inanç ve kanaatlerini zorbalık yoluyla çoğunluğa empoze etmeye çalıştığı güncel savaşlardan biri de Feminizm meselesidir. Kendini beğenmiş feministler, gerçekleri -ya da eksikliğini- yüzünüzde sergiliyorlar ve onlara karşı çıkıp saldırılarla yüzleşmeye cesaret ediyorlar. 

Çoğu zaman, mizahçı Jonathan Swift’in söylediği gibi, fikir ayrılığı genellikle kayıtsız olan şeyler üzerinedir. Ancak feminizm, dar önyargılarının ötesine geçer. Bu makaledeki çabam, yaradılışın tüm kısımlarında dişinin ve özellikle de Fiziksel dünyadaki İnsan dişisinin rolüne biraz ışık tutmak olacaktır.

Bir kez daha büyük patlama noktasına geri dönmek zorunda kalıyorum. Bu zirvede, iki tür ruh – erkek ve dişi – ayrılmıştı, çünkü İlahi alemde cinsiyetsiz oldukları için erkek ya da dişi yoktur.

Bu nedenle, örneğin Başmelekler, İlahi alemde bulunmaları nedeniyle cinsiyetsizdirler. Ancak İlahi alemde bile bir kadınlık prototipi vardır ve O ve krallığının bir parçası olan Erdemler Bahçesinde yaşayanlar dişil niteliklere sahiptir.

Yaradılışın zirvesinde ve her iniş düzleminde kadın, erkeğin karşısına gerekli bir köprü olarak çıkar. Bu, fiziksel dünyaya kadar yapılır. Kadın ruhunun daha yüksek doğası nedeniyle, bunlar aracılığıyla yeni ruhların yeryüzünde enkarne olduğu köprüler haline gelirler. Bunun nedeni, erkeğin yarım adım üzerinde olmaları ve böylece yeni yavrulara bir iletim kanalı olarak geçebilmeleridir.

Bu İçeriğe Göz Atın!  Can be Online Dating Safe?

Sezgide daha ince ve bu nedenle daha hassas olduğundan, İnsanın önce yeryüzünde insanlığın daha kaba ve daha kaba bir kopyası olarak enkarne olması zorunludur. Kadın, ancak insanın son derece evrimleşmiş Maymunlar aracılığıyla enkarnasyonu ve doğumundan sonra (Evrim ve Yaratılış’a karşı makaleme bakın).

Bu, insanın ilk olarak nasıl yaratıldığına ve kadının kaburgalarından nasıl yaratıldığına dair İncil anlatımında alegorik olarak ele alınmıştır. Böylece bağlantıda yukarı doğru, kadının ötekiyle daha güçlü bir bağı var. Aktivitesi, İnsanınkinden çok daha yumuşak ve manevi olarak daha yüksektir. Fiziksel güçte kaybettiği şeyi ruhsal güçle telafi ediyor.

Gerçek Feminist Kimdir

Bu nedenle Kadınların erkeklerle eşitlik peşinde koşması – bir erkeğin kapıcıya eşit olduğu konusunda ısrar etmesine benzer.

Maalesef bugün dünya böyle. Kadınlar yeryüzünde daha kaba işler yapmak isterler çünkü onlara göre bir erkeğin yapabildiğini kadın daha iyi yapabilir. Pratik anlamda bile imkansızdır, çünkü hiçbir kadın bir olukta idrar yapamaz ve bilimin mücadelelerine rağmen, çarpık bir ruh olmadıkça, yani dişi bir ruh olmadığı sürece hiçbir erkek hamile kalamaz ve çocuk sahibi olamaz. erkek vücudunda. (Kürtaj hakkındaki makalelerime ve eşcinsel sorusuna bakın).

Yeni zamanda bu tür anormalliklerin var olmasına asla izin verilmeyecek ve kadınlar, yerlerinin evde ve kalpte olduğunu bilerek yaratılıştaki rollerine saygı duyacaklar.

Bir cevap yazın