Hande Ataizi: Peder sevgisi bana kısmet olmadı

Hande Ataizi: Peder sevgisi bana kısmet olmadı

Ünlü oyuncu Hande Ataizi, 6 yaşındayken pederi Mehmet Ali Ataizi tarafından terk edilmiş, baba-kız bir daha hiç görüşmemişti. Ünlü oyuncu, Pederler Günü’ne şahsi Instagram hesabından bir paylaşım yaptı. Ataizi, daha evvel hiç anlatmadığı şeyleri anlattı.

Oyuncuyu ‘Baba’ dediği, validesinin 2. eşi Haydi Çelen büyütmüştü. “Kalbimin bir tarafı kırık.” diyen Ataizi, ‘Babalar Günü’ nedeniyle eski eşi Benjamin Harvey ve oğulları Leon’un bir karesini paylaştı.

“TERK EDİLDİM”

Altına yazdığı duygusal satırlar itiraflarla doluydu. İşte Hande Ataizi’nin, toplumsal medyayı sallayan açıklaması: “Bu park babamı son gördüğüm bölge olduğu için bir nevi cinayet mahalli.  İşte bu türlü hoş bir günün akabinde terk edildim.

Benim farkındalığım Leon’un doğumundan sonra baba-oğulun yakınlığını görerek başladı. Aslında benim de bu türlü olabilirdi. Hayal kırıklıklarımızı kendimize itiraf ederek kabullenmeliyiz. Üstüne toprak atarak değil. Gerinde bıraktığın o yangın mekanlarını de Gülhane Parkı’nın yanına şıkça yerleştirip, sen tekrar yoluna devam edersin.

“ÇOK HASSASIM”

Tahminen de bağlantılarda çok hassas olmamın nedeni itimat duymamaktı. İlgi göremediğimde karşı tarafı acıtmak istememin sebebi de buydu. Benim üzere ruhları çözmek pek mümkün değil. Lakin yıllar seni dinginleştiriyor. Benjamin ve Leon’a baktığımda keyifli oluyorum. Hedefim Leon’un bana kısmet olmamış bu sevgiyi doya doya yaşayabilmesi. Evlatlarının hayatında varlık gösteren tüm pederlerin Babalar Günü kutlu olsun.”

Hande Ataizi: Peder sevgisi bana kısmet olmadı

Bu İçeriğe Göz Atın!  Yavşan Otu Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bir cevap yazın