DANLA BİLİC KİMDİR ?
Danla Bilic Kimdir?

DANLA BİLİC KİMDİR ?

Son zamanlarda adını sıkça duyuran ünlü fenomen Danla Bilic kimdir? Çektiği makyaj videoları ile tanınan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü fenomen Danla Bilic’in gerçek adı boyu ve kilosu nedir? Ve hangi bölümde okuyor gibi sorular hayranları tarafından merak edilmektedir.  Son günlerde en yakın arkadaşı Cemal Can Canseven’e katıldığı survivor adlı yarışmada büyük destek veren ve adını daha da duyurmayı başaran Danla Bilic hakkında işte merak edilen herşey ;

DANLA BİLİC KİMDİR ?

5 Ekim 1994 tarihinde Kütahya’da dünyaya gelmiş olan Danla Bilic’in gerçek adı ve soyadı Neslihan Damla Akdemir’dir. Henüz 25 yaşında olan ünlü youtuber , eğitim hayatına Beykent üniversitesinde 2. sınıfta Psikoloji bölümünde devam etmektedir. Dünyaca ünlü olan sosyal medya platformu youtube’da çekmiş olduğu makyaj videoları ile dikkatleri üstüne çekmiştir. Videolarında samimi ve doğal yapısı ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Danla Bilic en sevilen fenomenlerden biridir, kendi gibi youtuber olan birçok meslektaşı ile birlikte birçok video çekmiştir. Danla Bilic hakkında en çok merak edilen konulardan biri ise boyu ve kliosudur. Danla Bilic 1.65 boyunda ve 62 kilodadır. Önceden kilosuyla gündeme gelen fenomen, olduğu ameliyatlar ve estetik operasyonlarla da gündeme gelmiş ve kilo vermiştir. Espiritüel bir karaktere sahip olan Danla Bilic olduğu ameliyatların sonucunda elde ettiği görünüme oldukça esprili bir şekilde yorum yapmaktadır. Danla Bilic hakkında bir diğer merak edilen konu ise burcunun ne olduğudur? Danla Bilic terazi burcudur.

Youtube konusundaki başarısına bir başarı daha eklemiş olan Danla Bilic, kendine ait bir makyaj markası oluşturmuş ve satışa başlamıştır. Hayranları tarafından büyük ilgi ve talep gören ürünleri en çok satılanlar arasında girmeyi başarmıştır.

Bu İçeriğe Göz Atın!  Cansu Dere: Ünlü olmak için çok efor harcamadım

Danla Bilic’in neden farklı isim kullandığı çoğu kişi tarafından merak edilmektedir, bu konuya açıklık getiren Danla Bilic, adının sıklıkla Damla yerine Danla şeklinde yazıldığını dile getirmiş ve Danla olarak kaldığını söylemiştir. Soyadını ise, Beşiktaş’ın eski teknik drektörü Bilic’e olan hayranlığından dolayı Bilic olarak kullanmaktadır.

Bir cevap yazın